senasis kambarys ir šviesa

Apie

Kas nutiko, kad ėmiausi rašyti ir kodėl sabutis.COM, o ne .LT?

Mintis apie tinklaraštį kirbėjo jau seniai. Vienas kitas pažįstamas vis paakindavo pasidalinti mintimis viešai. Ir pačiam kartais kyla viena kita mintis, kuri nelabai tiktų oficialios spaudos ar tinklalapio formatui, bet gali būti įdomi ne tik man. Amžius irgi daro savo – norisi, kad bent dalis tekstų ir pastebėjimų būtų vienoje vietoje, nes vis dažniau, prisiminęs apie anksčiau kurtą tekstą, ar nuotrauką nebežinau, kur juos rasti – ar kompiuteryje, ar CD, ar kokiame DVD, ar tik popieriuje.

O kas link .com galūnės (dėl jos jau sulaukiau švelnių priekaištų dėl snobizmo), tai priežastis paprasta – sabutis.lt jau užregistruotas kažkokio „Fronto“, tad nutariau imti tokį adresą su universalia galūne, kaip koks kosmopolitas „comersantas“.

8 komentarai

 1. Mindaugai,

  Manau, kad pasirinkai teisingai, nes .lt žinomas tik mums, lietuviams, o .com, kaip kad ir pats išsireiškei, yra gal ne tiek kosmopolitiškas, kiek universalus. Bet kuriuo atveju, linkiu, kad kuo daugiau žmonių tavo puslapį įsitrauktų į savo „adresynus“.

 2. Vyskupe, gerai būtų, kad kaip 15min.lt yra talpinami jūsų homilijos, taip ir jūs čia jas patalpintumėte. Gal nuosekliau viskas vyktų. Man jas patinka labai paskaityti, norėtųsi jas čia rasti, nes, atrodo, joms atsirastų čia vietos. Lauksiu.

 3. Ar yra namai jauniesiems keliauninkams liuteronu parapijose Lietuvoje? Klausia mano draugai is Skandinavijos ir Vokietijos, pas juos populiaru keliauti dviraciais ir apsistoti jaunimo keliautoju namuose( vok. Jugendherberge o skandinaviskai vandrarhem).
  Susiguuziau ir nezinojau, ka atsakyti :-)
  Kita vertus, jei tokiu ir nera, juk nebuutu sunku padaryti – salia kirchiu( baznyciu) stoti apytusciai pastoriu namai, kuriuose vienoje patalpoje galima buutu sukalti dviaukstes medines lovas – gultus, o ant stalo padeti Sventa Rasta, kad pries uzmiegant pasisemti dvasines duonos.

  Labai gera varda turi juusu Jaunimo stovykla Buutingeje. Pasvajokime – kad jaunimas vyksta ten dviraciais, pakeliui pernakvodami Skirsnemunes, Zuku, Taurages, Silutes Liuteronu jaunuju keliautoju namuose, uzeidami dar I baznycia ir pagyvindami ja savo buvimu, apsilankymu.

  Tam nereiktu jokio papildomo etato – pas pastoriu vakare pasiemi rakta, o ryte – grazini :-)

  Geros dienos!
  Livi Greg
  Prangli

 4. Vyskupe, Jūs mus tuokėte prieš daug metų. Dabar mes gyvename Švedijoje, bet ir iš ten sekame Jūsų homilijas ir pasirodymus spaudoje. Švedijoje bažnyčiose kalba ne taip kaip pas mus todėl įdomu palyginti. Kai kas labiau patinka Švedijoje, o kai kas Lietuvoje.

  Šiandien per google radau Jūsų blogą. Nesupykite, bet noriu pateigti keletą patobulinimų:
  1. Kur yra vieta, kur Jūs atsakote į klausimus? Čia matau, kad į skaitytojų klausimus neatsakote ir gal net neskaitote. Kažkaip asmeniškai kreiptis dėl „paparastų“ klausimų nenorime, nes nenorime Jūsų trugrdyti.
  2. Ar galėtumėt daugiau parašyti apie save, savo šeimą, kuo domitės laisvalaikiu. Mums labai įdomu apie Jus daugiau sužinoti? Kokios Jūsų politinės pažiūros?
  3. Skaitėme, kad daug keliaujate. gal galėtumėt pasidalinti nuotraukomis iš kelionių. Mes taip pat mėgstam keliauti. Įdomu, ar taip pat, ar kitaip matome žmones, miestus kultūrą relgiją.

  Pagarbiai,

  M

 5. Hi there would you mind stating which blog platform you’re working with? I’m looking to start my own blog soon but I’m having a difficult time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking for something unique. P.S Apologies for being off-topic but I had to ask!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>